Novinky

MY DENTITY

Jana Kuncipálová - přidáno před 11 měsíci

Obrázek

 
 
 

OLAPLEX

carpe - přidáno před 4 lety - upraveno před 11 měsíci

Je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Dovoluje posunovat hranice barvení, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Přejděte na světlejší odstín, nyní se nemusíte bát! Olaplex používáme spolu s barvícím systémem REDKEN. 

Obrázek

 
 
 

TĚLOVÉ OŠETŘENÍ - ESTHEDERM

carpe - přidáno před 4 lety

Tuk, který se během ošetření uvolní, je intenzivně spalován a nedochází k jeho ukládání v tukových buňkách. Pomocí specifických technik podpoříme ještě větší efekt tvarování postavy a eliminujeme celulitidu. Nastartuje se tělesný metabolismus a zvýší se spotřeba energie.Odbourává se jo-jo efekt a můžete se těšit na dlouhodobé výsledky. Díky intenzivnímu zábalu jsou zřetelné výsledky hned po aplikaci procedury!

Obrázek

 
 
 

STRIP-LAC

carpe - přidáno před 4 lety

Přivítejte revoluci v lakování nehtů! První lak na nehty, který vydrží až 10 dní bez chybičky, neodlupuje se a odstraňuje se velmi snadno, bez použítí odlakovače nebo tekutiny na bázi acetonu. Že to zní jako naprostý zázrak? Žádný zázrak, nýbrž nova patentovaná technologie od značky alessandro. Ten nejlepší vynález od dob laku na nehty. STRIPLAC se lakuje jako klasický lak na nehty, vytvrzuje se na 60 sekund v LED nebo UV lampě. Když vás po 10 dnech barva přestane bavit, stačí Striplac odloupnout od kořene nehtů. Nehet zůstává zdravý 
, posílený, není vystaven působení odlakovače, acetonu nebo pilování.

Obrázek

 
 
 

CHEMISTRY SYSTEM A AGAVE VYHLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ

carpe - přidáno před 4 lety - upraveno před 4 lety

Agave vyhlazující ošetření odstraňuje až 100 % krepacení, nežádoucího objemu vlasů a snižuje kudrnacení vlasů až o 80 %. Agáve díky molekulám cukru zachycuje molekuly vody, které jsou vázány do vlasové kutikuly pro dlouhotrvající hydrataci. Toto ošetření neobsahuje folmaldehyd a jiné agresivní chemické složky.

Před samotným úkonem doporučujeme se objednat na 20 min. konzultace, která je ZDARMA!


Obrázek