Kosmetika

 

Institut Esthederm

 

Úkolem péče Institut Esthederm je převychovat pleť, čili naučit ji správně fungovat.

 

 Ošetření Osmoclean - Ultra-jemné a přitom hloubkové čištění pleti, které si dokonale užijete. Výborné pro seznámení s kosmetikou. (odlíčení, čištění, cellular water spray, vybrané sérum, vybraný krém, UV inCellium)

 

Cena – 800kč

 

 Ošetření Essential- Ošetření pro cílené řešení některé z dysfunkcí pleti (dehydratace, citlivost, mazotok). Intenzivně nastartuje dlouhodobý proces převýchovy pleti. (odlíčení, čištění, cellular water spray, vybrané sérum, kosmetická masáž, maska, UV inCellium)

 

Cena – 1300kč

 

Ošetření Roční Období- Ošetření zaměřené na zatěžovaný orgán daným ročním obdobím. (odlíčení, čištění, cellular water spray, cellular sérum, zapracování séra krátkou kosmetickou masáží, maska (dle ročního období), stimulace orgánů pomocí tlakových bodů, cellular krém, UV inCellium)

 

Cena – 1350kč

 

 

Ošetření OxypeelingZapomeňte na vrásky, pigmentové skvrny, mdlou a neprokrvenou pleť vlivem smogu a kouření. Toto ošetření odstraní z vaší pleti odumřelé buňky, dodá jí kyslík, restartuje ji a zpevňuje. Vrásky a pigmentové skvrny jsou minimalizovány a póry se zmenšují.

 

Cena – 1000kč

 

Ošetření Cyclo - Vysoce efektivní péče o obličej a dekolt odpovídající na hormonální změny, které se objevují po 45 roce života. Okamžitě viditelný výsledek pro pevnější, plnější, pružnější pleť a vyhlazení vrásek. Vhodné pro ženy, které prošly nebo procházejí hormonální změnou. (odlíčení, čištění, cellular water spray, cyclo sérum, BUĎ kosmetická masáž  NEBO ošetření s acti- rollerem, maska, cyclo krém, UV inCellium)

 

Cena – 1700kč

               S acti rollerem – 2200kč

 

Ošetření Active Repair - Ošetření určené pleti od prvních příznaků stárnutí cca od 30 roku života. Pleť je detoxikována, rozjasněna, mimické vrásky jsou vyhlazeny. Startujeme hloubkové omlazovací procesy. (odlíčení, čištění, cellular water spray, AR sérum, lymfatická masáž, maska, AR krém, UV inCellium)

 

Cena – 1800kč

                         

Ošetření Esthelift - Toto ošetření díky okamžitému liftingovému efektu omladí pleť. Je inspirované fyzioterapeutickými technikami, dokonale uvolní pleť a tak vyhladí vrásky a zároveň stimuluje svaly, aby pleť a její kontury získaly pevnost. Pro pleť s povadlými konturami a vráskami. Cca od 35 roku života.

 

Cena – 2300kč

 

Ošetření White - Toto ošetření díky unikátní patentované technologii Hypopigmentaline dokonale pleť rozjasní a sjednotí její barvu. Zároveň spolu s domácím ošetřením redukuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich obnově. Pro pleť s pigmentovými skvrnami jakéhokoliv původu (genetika, hormony, věk, slunce, těhotenství, atd.)

 

Cena – 1800kč

 

Institut Esthederm

Péče o tělo

 

Zeštíhlující ošetření - Tělo stárne stejně jako tvář a zhruba po 20 letech našeho života ztrácí pevnost. A proto má IE řešení v podobě zeštíhlujícího a zpevňujícího salonního ošetření a domácí péči.


Jde o proceduru, která obsahuje:

1)Exkluzivní „první kontakt“ ošetření IE: pohodlné uložení na lůžko. Energie začne volně cirkulovat tělem. Ošetření začínáme od nohou a postupujeme nahoru k hlavě, včetně krátké masáže zad.

2)Tělový Scrub: používaný pomocí specifických technik na oblasti s tvrdší pokožkou a na těch, na kterých aplikujeme zeštíhlující ošetření.

3) Sérum a zábal: lipotické sérum naneseme na místa, která ošetřujeme a poté naneseme cryo masku (zeštíhlující efekt, tukové buňky jsou odbourány a celulitida je redukována). Zabalíme do fólie. Při čekání 15minut, kdy zábal působí, děláme lehkou masáž dekoltu a šíje.

4) Ruční modelovací technika: jež pomáhá odvedení tukových buněk pomocí lymfy a eliminuje celulitidu. Zároveň tvarujeme postavu.

 

Cena - 1800kč

 

 

SunSpa- Ošetření, které nás připraví na pobyt na slunci. Nadměrná ochrana pokožky přípravky s nejvyšším ochranným faktorem způsobuje ztrátu schopnosti kůže přizpůsobit se slunci. Produkty IE učí i tu nejcitlivější pleť adaptovat se na slunce tak, aby se sama dokázala chránit.

Obsah slunečních filtrů zajišťuje vnější ochranu pokožky před negativními

vlivy UVA+UVB. Obsah patentovaných látek zase podporuje vnitřní přirozené procesy v

pokožce, které jí adaptují na slunce.

 

Jde o proceduru, která obsahuje:

1) Exkluzivní „první kontakt“ ošetření IE: pohodlné uložení na lůžko. Energie začne volně cirkulovat tělem. Ošetření začínáme od nohou a postupujeme nahoru k hlavě, včetně krátké masáže zad.

2)Tělový Scrub: používaný pomocí specifických technik na oblasti s tvrdší pokožkou a na těch, na kterých aplikujeme Sunspa ošetření. Zde děláme i Ruční modelovací techniku, jež eliminuje celulitidu a zároveň tvaruje postavu.

3)Aplikujeme: UVinCELLIEM BRONZANT - adaptuje naši pokožku na slunce. Startuje v pokožce tvorbu hnědého barviva. UVinCELLIEM lipidový sprej. Zvolený opalovací/poopalovací přípravek.

4) Obličejová část: osmoclean ošetření

Cena - 1500kčObrázek

 

  

 

 Úprava obočí v kosmetice zdarma!

Úprava obočí – 150kč

Barvení obočí – 200Kč

Barvení řas – 200kč

 

Depilace (vosk)

Depilace horního rtu – 60kč

Depilace brady – 70kč

Depilace tváře – 80kč

Depilace paží – 190kč

Depilace celé ruce – 300kč

Depilace podpaží – 100kč

Depilace záda – 300-600kč (dle spotřeby)

Depilace břicho + hrudník – 300-600kč (dle spotřeby)

Depilace lýtek – 350kč

Depilace celé nohy + třísla – 650kč

Depilace třísel – 240kč